Posted on– Amazing Factory machines. – No one can watch this video to the end.
– Please Subscribe Our Channel:
– Music from
By Kevin MacLeod (
License: CC BY (

Nguồn:https://hdwallpaperslovely.com/

33 Replies to “Amazing Factory machines. – No one can watch this video to the end.”

 1. People hate on this music, and I understand why, but it burrows deep and plays over and over, until you’re forced to love it in a sick way.

 2. Budzili mnie w nocy torturami wielokrotnie w tej chwili duszą mnie strasznie Wyrzucili mnie z kolej pracy i wywołują kryzysy finansowe od piętnastu lat .Pieniądze które miały być dla mnie odszkodowaniem od ludzi z Polskich służb za zniszczonych 15 lat życia,tym razem ukradł córkojebca.Za to iż córkojebca torturuje ciebie oraz okradł i nadal okrada ze wszystkiego zapłaci straszną cenę .Wysyłają jakichś ludzi na ulicę którzy proponują mnie ( jest to robione w formie teatrzyku ,głośno mówiących ludzi w mojej obecności) jakieś stypendia w kraju córkojebcy.
  Wygląda więc tak ów "biznes " jaki chcę ze mną zawrzeć pomarańczowy diabeł .Z jednej strony torturują mnie ,duszą (także gdy piszę te słowa) pozbawiają środków do życia ,dosłownie okradli mnie z pieniędzy i życia z drugiej strony pokazują furtkę w kraju córkojebcy Mam tam dostać jakaś jałmużnę i status niewolnika. ONI przekazują iż tak nie będzie i abym czekał .

 3. "No one can watch this video to the end"

  Me skipping to the end: small brain – medium brain – MEGA brain

 4. This is where techno was born in Detroit to reproduce those sounds hear in the manufacture.
  Jeff Mills , Kevin Saunderson, Derrick May…

 5. When everything is made in China and then there is a sars, birdflu, corona virus, next?,next? Or you go to war with China and they can out produce your countries manufacturing 10-1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *